pzlelblag.pl

Uchwały zarządu związku łowieckiego


Autor @PZLElblag · 02-12-21 · Komunikaty

Uchwały zarządu związku łowieckiego dotyczą zazwyczaj najbardziej istotnych i aktualnych kwestii związanych z funkcjonowaniem związku. Po uchwaleniu, zarząd pilnuje, by członkowie wypełnili wszystkie istotne cele uchwał.

Uchwała zarządu związku łowieckiego w sprawie ustalenia terminów polowań na terenie obwodu łowieckiego

Zarząd koła łowieckiego podjął decyzję o zmianie terminów polowań w obwodzie łowieckim. Chcą się upewnić, że nie rozdają zbyt wiele i nie uszczuplają populacji zwierzęcia.

Zarząd uważa, że zmiany będą dobre dla tych, którzy nie są w stanie polować w zalecanych terminach z powodu pracy, zobowiązań rodzinnych i innych zobowiązań.

zarzad Uchwaly

Uchwała zarządu związku łowieckiego w sprawie określenia liczebności i obszaru obwodu łowieckiego

Obwód łowiecki obejmuje duży obszar i ma duży ruch. Utrudnia to ustalenie dokładnej wielkości obwodu łowieckiego. Ustalenie wielkości i obszaru obwodu łowieckiego jest jednym z najważniejszych, choć często zaniedbywanych obowiązków zarządu. Należy do niego także ustalenie liczby zwierzyny.

Uchwała zarządu związku łowieckiego w sprawie ustalenia wysokości składek członkowskich

Zarząd koła łowieckiego ustala wysokość składek należnych związkowi od każdego członka. Stawki ustalane są na zebraniu zarządu i ściągane cykliczne. Każdy myśliwy, jeśli nie chce zostać zawieszony w roli członka musi opłacać składki członkowskie regularnie.


pzlelblag.pl to strona poświęcona polskiemu środowisku łowieckiemu. Wszystkie informacje o polowaniach w Polsce, ze zdjęciami i filmami. · 2021 (c) pzlelblag.pl