pzlelblag.pl

Szkolenia e-learningowe, zamknięte i otwarte dla wszystkich.

Portal na rzecz Historii i Kultury Łowieckiej zleca organizację szkoleń zarówno dla swoich pracowników, jak i dla osób chętnych. Przeczytaj dalej i zobacz jakie szkolenia się odbywają.

Szkolenia e-learningowe

Polowanie może być jednym z najbardziej ekscytujących i satysfakcjonujących doświadczeń. Może zapewnić Ci poczucie wolności, poczucie przebywania na wolności oraz możliwość zobaczenia i zrozumienia różnych zwierząt, których zwykle nie ma w Twoim codziennym życiu.

Jednocześnie jest też bardzo niebezpieczny. Było wiele przypadków, w których ludzie wyrządzali sobie lub innym krzywdę przypadkowo lub celowo podczas polowania. Dlatego mamy związki łowieckie, do których dołączają wszyscy członkowie, aby zapewnić bezpieczeństwo myśliwym.

Szkolenia elearningowe nie nauczą cię obsługi broni i tego jak obronić się przed niebezpiecznym zwierzęciem. Mogą za to pomóc przyswoić Ci niezbędną wiedzę teoretyczną, która jest przydatna podczas praktycznych zajęć w terenie:

  • Zwierzęta, które są pod ochroną.
  • Jakiej broni używać do konkretnego polowania.
  • Jak się obchodzić z bronią.
  • Na czym polega kontrola populacji osobników.
  • Jak postępować humanitarnie wobec zwierząt.

Szkolenia zamknięte Portalu na rzecz Historii i Kultury Łowieckiej

Trening zamknięty to najlepszy sposób na efektywne wyszkolenie swojego zespołu. Jest bardzo wydajny i prowadzi do pomyślnego wyniku.

„Szkolenie zamknięte” oznacza szkolenie przeznaczone dla określonej grupy odbiorców w określonym celu lub celu. Może być również przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego i nie może być oferowany podmiotom zewnętrznym.

Najczęstsze przykłady szkoleń zamkniętych Portalu na rzecz Historii i Kultury Łowieckiej, to:

  • webinaria tylko dla pracowników;
  • webinaria tylko dla wykonawców;
  • seminaria na temat polityki firmy lub kultury firmy.
szkolenie

Szkolenia otwarte

Zarząd organizuje także szkolenia teoretyczne dla wszystkich chętnych, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę odnośnie ochrony zwierząt i polowań. Informacje o takich wydarzeniach są podane z wyprzedzeniem i może zapisać się na nie każdy.

Zapisz się na szkoleniePortal na rzecz Historii i Kultury Łowieckiej ma charakter edukacyjny i hobbistyczny. Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa oraz nie jest związana z żadną organizacją łowiecką. · 2021 (c) PHKŁ